top of page

NÁVRHY, VIZUALIZACE A REALIZACE 

REALIZACE BYTU BUSINESS WOMAN

Mojí velkou vášní jsou přírodní materály, pokud to okolnosti a finance dovolují, ráda využívám pro svoje realizace pravé masivní dřevo, biodesky, pravý kámen. Tento byt jsem tvořila pro pracovně vytíženou dámu, jež tráví velkou část roku na Vysočině obklopená přírodou. Tuto atmosféru jsme chtěly zároveň přenést i do tohoto městského bytu. Současně jsme ale respektovaly moderní ráz budovy a celkově i přání investorky , aby byt působil svěže a moderně.

NOVÁ TVÁŘ LOŽNICE

Styl a tvář rekonstrukce této ložnice významně utvořil výběr postele, do které se majitelé zamilovali. Ačkoliv se jedná o pražský byt a bylo třeba vyřešit odhlučnění stěny za čelem postele, rozhodli jsme se pro dřevěné obložení. Celý prostor se zateplil a zároveň v kombinaci s huňatými koberci se docílo velmi příjemné atmosféry. Kontrast dotvořil moderní nábytek  a osvětlení.

BYT PRAHA 5

Majitelé tohoto bytu se na mne obrátili s prosbou, abych jim poradila, jak vyřešit pracovní a obývací část. Manžel se nechtěl vzdát práce v tomto pokoji, ale zároveň si přál mít tento kout uklizen, aby nerušil celkový dojem místnosti. 

Pokoj je již po částečné rekonstrukci, podlahy a pár retrokousků byly již dané a rešili jsme tedy jen ukládací prostor - knihovnu se skříňkou, novou sedací soupravu a zakoupení retro křesla, jež investorce učarovalo. 

Majitelé se naštěstí nebojí výraznějších dekorů a barev a po vzoru jednoho z jejích obrazů jsme vybrali látku s červeno-zelenou kombinací , kde červená se zopakovala i na orámování sedací soupravy. 

Další částí bude i jídelna s kuchyní. 

BYT PRAHA 1

Tato zakázka realizovaná pro investorku, jejíž záměr bylo byt rekonstruovat a pronajímat, mne od začátku nadchla. Jako každý byt na Starém Městě , i tento měl svoji atmosféru, kterou novostavby nikdy mít nemohou. Vysoké stropy, pravé parkety nepřímo vyzývaly pro zachování historického rázu. Abychom celkový dojem odlehčili, rozhodli jsme se pro kombinaci s moderním zařízením. Vznikla tak vkusná kombinace starých a nových prvků a došlo ke kompletnímu oštukování prostoru. Zde je vidět pouze obývací a kuchyňská část, ale štukatérské prvky jsme zopakovali i v ložnici a koupelně. 

Barvy jsme ladili do světlých tónů a jediné výraznější prvky jsou zelené sedací soupravy, jež jsou dominantou prostoru. Kuchyňská linka se pyšní celodřevěnými dvířky, pracovní deska z Technistone v dekoru mramoru krásně kontrastuje se zlatou baterií, dřezem a úchytkami. Stejný materiál se zopakoval na jídelním stole, jež obstupují sametové židle se zlatými nožičkami. Zlatá ovládla prostor a dodala prostoru eleganci. Výhled z oken orámovaly lehké závěsy, jenž nebrání výhledům do okolí. 

Budoucím zájemcům přeji příjemný pobyt.