NÁVRHY, VIZUALIZACE A REALIZACE 

REALIZACE BYTU BUSINESS WOMAN

Mojí velkou vášní jsou přírodní materály, pokud to okolnosti a finance dovolují, ráda využívám pro svoje realizace pravé masivní dřevo, biodesky, pravý kámen. Tento byt jsem tvořila pro pracovně vytíženou dámu, jež tráví velkou část roku na Vysočině obklopená přírodou. Tuto atmosféru jsme chtěly zároveň přenést i do tohoto městského bytu. Současně jsme ale respektovaly moderní ráz budovy a celkově i přání investorky , aby byt působil svěže a moderně.

NOVÁ TVÁŘ LOŽNICE

Styl a tvář rekonstrukce této ložnice významně utvořil výběr postele, do které se majitelé zamilovali. Ačkoliv se jedná o pražský byt a bylo třeba vyřešit odhlučnění stěny za čelem postele, rozhodli jsme se pro dřevěné obložení. Celý prostor se zateplil a zároveň v kombinaci s huňatými koberci se docílo velmi příjemné atmosféry. Kontrast dotvořil moderní nábytek  a osvětlení.

BYT PRAHA 5

Majitelé tohoto bytu se na mne obrátili s prosbou, abych jim poradila, jak vyřešit pracovní a obývací část. Manžel se nechtěl vzdát práce v tomto pokoji, ale zároveň si přál mít tento kout uklizen, aby nerušil celkový dojem místnosti. 

Pokoj je již po částečné rekonstrukci, podlahy a pár retrokousků byly již dané a rešili jsme tedy jen ukládací prostor - knihovnu se skříňkou, novou sedací soupravu a zakoupení retro křesla, jež investorce učarovalo. 

Majitelé se naštěstí nebojí výraznějších dekorů a barev a po vzoru jednoho z jejích obrazů jsme vybrali látku s červeno-zelenou kombinací , kde červená se zopakovala i na orámování sedací soupravy. 

Další částí bude i jídelna s kuchyní. 

BYT PRAHA 1

Tato zakázka realizovaná pro investorku, jejíž záměr bylo byt rekonstruovat a pronajímat, mne od začátku nadchla. Jako každý byt na Starém Městě , i tento měl svoji atmosféru, kterou novostavby nikdy mít nemohou. Vysoké stropy, pravé parkety nepřímo vyzývaly pro zachování historického rázu. Abychom celkový dojem odlehčili, rozhodli jsme se pro kombinaci s moderním zařízením. Vznikla tak vkusná kombinace starých a nových prvků a došlo ke kompletnímu oštukování prostoru. Zde je vidět pouze obývací a kuchyňská část, ale štukatérské prvky jsme zopakovali i v ložnici a koupelně. 

Barvy jsme ladili do světlých tónů a jediné výraznější prvky jsou zelené sedací soupravy, jež jsou dominantou prostoru. Kuchyňská linka se pyšní celodřevěnými dvířky, pracovní deska z Technistone v dekoru mramoru krásně kontrastuje se zlatou baterií, dřezem a úchytkami. Stejný materiál se zopakoval na jídelním stole, jež obstupují sametové židle se zlatými nožičkami. Zlatá ovládla prostor a dodala prostoru eleganci. Výhled z oken orámovaly lehké závěsy, jenž nebrání výhledům do okolí. 

Budoucím zájemcům přeji příjemný pobyt. 

KOUPELNOVÉ PROJEKTY

REKONSTRUKCE KOUPELNY NA KOKOŘÍNĚ

Investoři - manželský pár, koupili před lety nádhernou chaloupku v údolí nedaleko Kokořína. Jen pár km od jejich nemovitosti se tyčí hrad a kouzelná příroda obklopuje jejich chaloupku. Jsou již několikátí majitelé v pořadí a během let prošla chaloupka nemalými změnami. 

V této fázi jsme se vrhli do rekonstrukce koupelny a menší změny v obývací části. 

Situaci nám značně komplikoval fakt, že dům je zcela napojen na pískovcové skály a od nich stěny nasávají dost vlhkost. Řemeslníkům vše schlo xkrát déle , případně jim byla zima, neb veškeré práce se započaly před Vánoci. 

Zadání majitelů bylo zachovat ráz přírodní , ale i moderní a proto jsme ve finále šli do kombinace moderní stěrky, na podlaze je imitace dřevěných prken Porcelanosa a od stejného dodavatele jsou i nádherné oblázky na podlaze ve sprchovém koutě. 

Nábytek jsme nechali realizovat celý na míru od firmy, jež dodává materiál ze starých trámů ze stodol, ty následně upraví a vyrobí z nich desky, z nichž je potom možno vytvořit krásný nábytek, či obložení stěn. 

Zbytek stěn, kde nebyla použita stěrky doplnila výmalba od anglické Little Green pain company, jejichž vysokopigmentové barvy jsou i voděodolné. 

PRAGUE THE STYLE OUTLETS

Tuto zakázku jsem spolurealizovala s ateliérem Apris , jenž zaštítil celkový návrh a realizaci obchodních jednotek v Prague The Style Outlets.

Klientka si přála pocit luxusu a vyjÍmečnosti v jejích obchodech se šaty, botami, kabelkami a dalšími módními doplňky. Stejný koncept se promítl jak do dámské , tak do pánské části. Vybrali jsme nakonec textilní tapety Texam home s kovovými vlákny ve dvou barevnostech, vzdušnost dodaly záclony a v neposlední řadě lesklý samet do kabinek.

 

Děkujeme za důvěru a přeji mnoho spokojených zákazníků.