Rekonstrukce bytu na Starém Městě

Updated: Aug 26, 2018

Nedávno mne oslovila investorka , která zakoupila na investici byt o ploše 85m2, na vytvoření návrhu a dohled nad realizací rekonstrukce. Byt je situován v samém centru Starého Města na Praze 1 a nabízí krásné výhledy.Dispozice

Jedná se o prostorný byt 2kk, kde se počítá s možností ubytovat až 4 návštěvníky. Nebylo potřeba měnit dispozici a tak budoucí turisté budou moci spát v prostorné ložnici nebo využít rozkládací pohovky v obýváku, která je určena pro každodenní spaní.Jediná slabá stránka bytu byla koupelna, kterou čeká totální rekonstrukce.


Sprcha nebo vana?

Toto byla dlouho diskutovaná otázka... Jelikož dáma preferuje vanu a manžel sprchu, navíc prostor neumožňoval obojí. Nakonec zvítězil sprchový kout typu walk in.


Celkový charakter bytu jsme se rozhodli nemodernizovat. Majitelka je vášnivou cestovatelkou a jednou z oblíbených destinací je Londýn, kde jsme se z části inspirovali.
#vacation

Follow

  • Black Instagram Icon
  • Senses Studio

Senses Studio

Sabinova 707/7,

130 00, Praha 3

Tel.: +420 777 245 506

Navštivte také náš designerský showroom.

©2018 by WixCZ.cz

Tyto stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím cookies. Souhlasím      Zásady zpracování osobních údajů