top of page
Mardom listy 0011-zmensene.jpg

DEKORAČNÍ LIŠTY

Chcete do svého interiéru něco, co nemá každý a co mu dodá nádech luxusu? Vyberte si z naší nabídky dekoračních lišt a prvků. Hodí se jak do klasických interiérů, tak do interiérů v moderním stylu. Jsou vyrobené z kvalitních tvrdých plastů - polyuretanu a HD polymeru, nikoli polystyrenu.

639147623_361.jpg

DOTYKOVÉ VYPÍNAČE

Láska na první dotyk - tak lze jednoduše charakterizovat dotykové vypínače. Vypínače si zasluhují stále větší pozornost, protože kromě pouhé funkčnosti se více zajímáme i o kvalitu materiálů, preciznost zpracování, moderní design a komfort ovládání. Vypínače ROON a LIVOLO, to je dokonalost v podobě čistého skleněného povrchu či broušeného kovu. Mají prvotřídní dotykové rozlišení a vysokou citlivost. Stačí letmý dotyk a vypínač udělá přesně to, co budete chtít. Nebo ani nemusíte vstávat - vybrané typy vypínačů mají možnost dálkového ovládání. Rámečky i elektroinstalační rozvody odpovídají našim standardům, takže je rychle napojíte místo svých starých vypínačů.

lišty vypínače

SHOWROOM SENSES STUDIO NABÍZÍ

textil tapety
ALHAMBRA-COUNTRY-GARDEN-F112.jpg

ZÁCLONY, ZÁVĚSY

Dodáváme textilní materiály českých i zahraničních výrobců. Od záclon, závěsů, přes čalounické a dekorační látky, které se hodí do mnoha stylů. Současně zajišťujeme realizaci - disponujeme profi švadlenami. Zaměříme, navrhneme dekorace, zajistíme instalaci a v neposlední řadě i praní těchto dekorací.

1a5ba7ccbd1665944f743cba6b806985.jpg

TAPETY

Tapety s pečlivostí vybíráme každoročně na mezinárodních veletrzích, můžete si být jisti různorodostí značek, které naše portfolio obsahuje. Od současných trendy tapet, přes klasické a nadčasové motivy. Zajistíme instalaci tapet nebo doporučíme postup lepení.

BARVY NABYTEK
85498.jpeg

INTERIÉROVÉ I EXTERIÉROVÉ BARVY

Anglická značka DESIGNERS GUILD je na trhu anglických interiérových textilií a tapet již od roku 1970 , kromě tapet, látek, nábytku a bytových doplňků je nabídka velmi kvalitních a vysoce pigmentových barev, které jsou všestranné - interiér , exteriér, voděodolné, natírají se na stěny, dřevo, kov ale i fasády. Za touto značkou se skrýva designérka Tricia Guild.

dg fall2010.jpg

NÁBYTEK DESIGNERS GUILD

Značka Designers Guild, kterou zastupujeme, disponuje i nábytkovou řadou. Z nespočetné řady textilií jsme  schopni vám zajist originální křesla, sedací soupravy, polštářky, dále kusové koberce, ručníky a mnoho jiných dekorací.

STERK GALANTERIE
72276.jpeg

DEKORAČNÍ STĚRKY

V našem showroomu jsou k vidění vzorky různých dekoračních stěrek. V nabídce máme pohledové betony, benátský štuk, travertino romano, ottocento, magic touch a mnoho dalších. Pomůžeme vám s jejich aplikací, zajistíme řemeslníky, probereme možnosti, která pro vás bude idealní.

Snímek obrazovky 2018-08-23 v 17.48.16.p

GALANTERIE

V prodeji máme krásné dekorační paspule, krajky, lemy na zdobení polštářů, záclon, závěsů. Soucasně i řasicí stuhy různých druhů řasení. Vše od českých i zahraničních výrobců.

ČALOUNICTVI
32-33_sp017_rivelato_(1200_x_757).jpg

ITALSKÝ NÁBYTEK PIANCA

Italský nábytek s tradicí 65let, exportující do celého světa. Pianca se vyznačuje precizním zpracováním dřeva, dýhy, lakovaných kusů. V nabídce je nespočet variabilních sestav do obývacích pokojů, knihoven, kanceláří, zároveň sedacích souprav, stolů, postelí. Patří mezi mistry designu a pravidelně vystvují na nejprestižnějších světových veletrzích.

1_wFhpN1JdjCF9X1vRbBGVMQ.jpeg

ČALOUNICKÉ SLUŽBY

Zajišťujeme přečalounění vašich stávajících sedacích souprav, křesel, renovace , opravy starožitného nábytku. Disponujeme velikou řadou čalounických materiálů a teamem čalouníků s mnohaletými zkušenostmi.

KAMENICTVÍ, KOUPELNY
RD_JIHLAVA.jpg

KAMENICKÉ SLUŽBY

Mnohaletá spolupráce s rodinnou firmou Granit spol. s r.o. mne přesvědčila o kvalitě, preciznosti a serióznosti těchto kameníků. 

Dokáží zpracovat jak pravý kámen (žula, travertin, mramor…) nebo velmi oblíbený technistone a nebrání se ani moderní velkoformátovým obkladům.

Tyto kameny nejčastěji instalujeme na pracovní desky kuchyní, do koupelen pod umyvadla, obklad krbů, ale i místo dlaždic třeba jako obklad v koupelně. 

Výhodou je nadčasovost a téměř nezničitelnost materiálů. Podívejte se na galerii a posuďte sami. 

KOUPELNY 8.jpg

KOUPELNOVÝ SORTIMENT

Mezi naše top dodavatele patří nepochybně DorintPha, který je dovozcem nádherných keramických obkladů Porcelanosa. V jejich sortimentu najdeme krásný koupelnový nábytek, baterie, sanitu, ale i vířivky a vše pro domácí wellness. Zároveň pracují s materiálem Krion, ze kterého realizují umyvadla, vany, pracovní desky, nebo i dvířka nábytku.

bottom of page